Skip to content

Towarzystwo Elektrowni Wodnych

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color black color cyan color green color red color
Start arrow Oferujemy
Oferujemy
Reklama w biuletynie HYDROENERGETYKA PDF Drukuj
05.02.2018.
Jak co roku, w kwietniu br. planujemy wydać Biuletyn HYDROENERGETYKA. Wydawnictwo to rozpowszechniamy rozsyłając firmom z branży energetycznej, rozdajemy na wszelkich konferencjach, seminariach, Zgromadzeniu Krajowym TEW oraz targach, w które Towarzystwo Elektrowni Wodnych jest zaangażowane.
 
Imprezy, na których spotykają się elity specjalistów polskiej energetyki wodnej są doskonałą okazją do zaprezentowania swojego dorobku także w formie artykułów lub reklam zamieszczanych w naszym biuletynie cieszącym się powodzeniem w środowisku hydroenergetyków.
 
Tegoroczny biuletyn ma następujące założenia: nakład 1000 sztuk, format A4, pełny kolor, ok. 20 stron. Zamieszczone w nim będą publikacje i reklamy w formacie A4.
 
Cena reklamy (cena netto):
  • strona A4 standard  1100zł
  • strona wewnętrzna okładki  1600zł
  • okładka - ostatnia strona  2500zł
 
Artykuły publikujemy na preferencyjnych warunkach, w zależności od ich charakteru i zawartości.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontaktowanie się w tej sprawie z biurem TEW. Adres:

Biuro Towarzystwa Elektrowni Wodnych

ul. Piaskowa 18, 84-240 Reda

tel./fax (58) 678 79 51 kom. 605 56 55 86

e-mail: biuro@tew.pl lub biuro.tew@gmail.com


Termin nadsyłania gotowych reklam (w zapisie elektronicznym pdf, cdr ver 13, tiff 300 dpi, wraz z wydrukiem wzoru gotowej strony) mija dnia 17 marca 2018 r.
Towarzystwo Elektrowni Wodnych oferuje dodatkowo możliwość opracowania strony graficznej reklamy za dodatkową opłatą od 200 zł. + VAT wg obowiązującej stawki.
 
 
Oferta rekomendacji i reklamy firmy na stronie internetowej TEW PDF Drukuj
18.01.2009.

Towarzystwo Elektrowni Wodnych, będące profesjonalnym stowarzyszeniem non-profit zrzeszającym specjalistów w zakresie energetyki wodnej, od 1992r aktywnie działającym na rzecz rozwoju hydroenergetyki w Polsce, do którego statutowych zadań należy m.in. „inicjowanie, propagowanie i wdrażanie postępu technicznego w procesie wytwarzania energii elektrycznej w elektrowniach wodnych”,

niniejszym oferuje Państwu swoje rekomendacje jako solidnego i rzetelnego wykonawcy prac / dostawcy wyposażenia dla elektrowni wodnych, który dał się poznać z wysokiej jakości prac i stosowania nowoczesnych technologii.


 

Czytaj całość…
 
Mapa zasobów energii odnawialnej w Polsce PDF Drukuj
12.08.2007.

mt_ignore:mapa_zrodel_odnawialnych.jpg

Na fotografii widać fragment mapy, całą mapę można zamówić telefonicznie pod numerem:
/0-pref-58/ 678 79 51.

 

Instytut OZE

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatkio
Fundacja Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl sponsoruje prenumeratę Gazety Wyborczej

ZEK logo

_
Hydropower Europe

Energetyka Wodna logo

RENEXPO INTERHYDRO logo

cookies
Darmowy licznik odwiedzin

>'; } doGzip(); ?>; ?>