Skip to content

Towarzystwo Elektrowni Wodnych

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color black color cyan color green color red color
Start arrow Oferujemy
Oferujemy
Reklama w biuletynie HYDROENERGETYKA PDF Drukuj
30.01.2010.
Co roku w kwietniu TEW wydaje biuletyn HYDROENERGETYKA. Wydawnictwo to rozpowszechniamy rozsyłając firmom z branży energetycznej, rozdajemy na wszelkich konferencjach, seminariach, Zgromadzeniu Krajowym TEW oraz na targach, w które Towarzystwo Elektrowni Wodnych jest zaangażowane.
 
Imprezy, na których spotykają się elity specjalistów polskiej energetyki wodnej są doskonałą okazją do zaprezentowania swojego dorobku także w formie artykułów lub reklam zamieszczanych w naszym biuletynie cieszącym się powodzeniem w środowisku hydroenergetyków
Biuletyn ma następujące założenia: nakład 1500 sztuk, format A4, pełny kolor, ok. 20-30 stron. Zamieszczane są nim będą publikacje i reklamy w formacie A4.
 
Cena reklamy (cena netto):
  • strona A4 standard  1000zł
  • strona wewnętrzna okładki  1300zł
  • okładka - ostatnia strona  1500zł
 
Artykuły publikujemy na preferencyjnych warunkach, w zależności od ich charakteru i zawartości.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontaktowanie się w tej sprawie z biurem TEW. Adres:

Biuro Towarzystwa Elektrowni Wodnych

ul. Piaskowa 18, 84-240 Reda

tel./fax (058) 678 79 51 kom. 605 56 55 86

e-mail: biuro@tew.pl lub biuro.tew@gmail.com


Reklamy gotowe, przygotowane przez zainteresowanego w zapisie elektronicznym wraz z wydrukiem wzoru gotowej strony, aby zostały zamieszczone w najbliższym wydaniu biuletynu powinny być nadesłane do połowy marca.
Towarzystwo Elektrowni Wodnych oferuje dodatkowo możliwość opracowania strony graficznej reklamy za dodatkową opłatą od 200 zł.
 
 
Oferta rekomendacji i reklamy firmy na stronie internetowej TEW PDF Drukuj
18.01.2009.

Towarzystwo Elektrowni Wodnych, będące profesjonalnym stowarzyszeniem non-profit zrzeszającym specjalistów w zakresie energetyki wodnej, od 1992r aktywnie działającym na rzecz rozwoju hydroenergetyki w Polsce, do którego statutowych zadań należy m.in. „inicjowanie, propagowanie i wdrażanie postępu technicznego w procesie wytwarzania energii elektrycznej w elektrowniach wodnych”,

niniejszym oferuje Państwu swoje rekomendacje jako solidnego i rzetelnego wykonawcy prac / dostawcy wyposażenia dla elektrowni wodnych, który dał się poznać z wysokiej jakości prac i stosowania nowoczesnych technologii.


 

Czytaj całość…
 
Mapa zasobów energii odnawialnej w Polsce PDF Drukuj
12.08.2007.

mt_ignore:mapa_zrodel_odnawialnych.jpg

Na fotografii widać fragment mapy, całą mapę można zamówić telefonicznie pod numerem:
/0-pref-58/ 678 79 51.

 

>'; } doGzip(); ?>; ?>