Skip to content

Towarzystwo Elektrowni Wodnych

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color black color cyan color green color red color
Start arrow Konferencje i seminaria arrow Referaty i prezentacje
Referaty i prezentacje
HYDROFORUM 2019 Sprawozdanie z IX Polskiej Konferencji Hydroenergetycznej PDF Drukuj
20.12.2019.
Przeszłość i dzień dzisiejszy

Zainicjowane jeszcze na początku lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia konferencje naukowo-techniczne HYDROFORUM obejmowały przez wiele lat całą szeroko rozumianą tematykę wirni-kowych maszyn hydraulicznych, w tym zagadnienia budowy i eksploatacji turbin wodnych, pomp i sprzęgieł hydrokinetycznych, a także badania zjawisk fizycznych zachodzących w maszynach i urządzeniach hydraulicznych - takich, jak kawitacja, czy uderzenia hydrauliczne.
[czytaj dalej]
 
Relacja z ubiegłorocznego RENEXPO Interhydro w Salzburgu PDF Drukuj
06.03.2019.
Zapraszamy do zapoznania się z relacją prezesa zarządu TEW Pana Janusza Stellera z ubiegłorocznego RENEXPO Interhydro w Salzburgu. Tekst wraz ze zdjęciami w formacie PDF jest do pobrania tutaj.
 
Referaty z konferencji RENEXPO/HYDROFORUM PDF Drukuj
07.11.2018.
Dla większej wygody użytkowników naszej strony, w jednym miejscu zgromadziliśmy wszystkie referaty i prezentacje z konferencji RENEXPO z ubiegłych lat.

 
Spotkanie Europejskich Stowarzyszeń Hydroenergetycznych i Forum Wschodnioeuropejskie PDF Drukuj
20.02.2018.
W ostatnich dniach listopada miało miejsce w Salzburgu kolejne wydarzenie RENEXPO Interhydro. Dorocznym targom towarzyszyło szereg zebrań, w tym II-gie Spotkanie Europejskich Stowarzyszeń Hydroenergetycznych i I-sze Wschodnioeuropejskie Forum Hydroenergetyczne. Towarzystwo Elektrowni Wodnych uczestniczyło w obu zebraniach, a dodatkowo miało swój wkład organizacyjny w przygotowanie i przeprowadzenie drugiego z nich. Krótka relacja z obu spotkań dostępna jest tutaj. Tegoroczne RENEXPO Interhydro odbędzie się w tych samych dniach listopada. Dalsze informacje dostępne są ze strony RENEXPO Hydro.
 
Raport pokonferencyjny PKH RENEXPO Poland 2017 PDF Drukuj
20.11.2017.
W dniach 26-27 października 2017 odbyła się kolejna, już VII edycja Polskiej Konferencji Hydroenergetycznej RENEXPO Poland. W konferencji wzięło udział 78 osób, w tym 24 osoby spoza granic naszego kraju. W sytuacji przedłużającego się zastoju w krajowym sektorze energetyki wodnej, tak duże zainteresowanie naszym spotkaniem można uznać za sukces.
Poniżej przekazujemy adresy, pod którym umieściliśmy raport pokonferencyjny oraz wybrane zdjęcia.
 

Wszystkim uczestnikom konferencji dziękujemy za aktywne uczestnictwo w VII PKH RENEXPO Poland i zapraszamy na kolejne edycje naszych spotkań branżowych.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 43

>'; } doGzip(); ?>; ?>