Skip to content

Towarzystwo Elektrowni Wodnych

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color black color cyan color green color red color
Zaprosili nas
Pozyskiwanie energii wody... PDF Drukuj
18.01.2010.
Serdecznie zapraszamy do udziału w czwartym seminarium (z cyklu dziesięciu) pt.

" Pozyskiwanie energii wody i jej przekształcanie do energii elektrycznej i/lub cieplnej "

organizowanego w ramach Projektu

"Tworzenie i rozwój współpracy naukowców i przedsiębiorców na terenie woj. dolnośląskiego poprzez innowację i transfer technologii w dziedzinie wytwarzania energii z zasobów odnawialnych"

Projekt realizowany jest przez Bison Consulting S.A. w partnerstwie z Politechnikę Wrocławską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, 8.2 Transfer wiedzy, 8.2.1 Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw.

Seminarium odbędzie w dniu 26 stycznia 2010 r. w godzinach 10:00 - 18:00 w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego przy ul. Fabrycznej 10 we Wrocławiu.
Czytaj całość…
 
Alternatywna Polityka Energetyczna PDF Drukuj
05.03.2008.

Instytut na Rzecz Ekorozwoju zwraca się do nas z uprzejmą prośbą o aktywne włączenie się do realizowanego projektu dotyczącego kształtu Alternatywnej Polityki Energetycznej Polski do roku 2030. W ramach tego projektu organizowany jest cykl spotkań warsztatowych dotyczących identyfikacji problemów i dylematów przyszłości sytemu energetycznego w Polsce. Spotkania są skierowane do różnych grup społecznych w tym między innymi do przedstawicieli pozarządowych organizacji. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Warszawie w dniu 14 marca 2008 r. Szczegóły w załączonych plikach

Image Image Image
zaproszenie informacja o projekcie
program spotkania

 

 
Ogólnopolska konferencja naukowa PDF Drukuj
04.03.2008.
EUROPEJSKIE TOWARZYSTWO EKOROZWOJU wraz z Centrum Edukacji dla Zrównoważonego Rozwoju  AR w Poznaniu zapraszają nas do udziału w Ogólnokrajowej Konferencji Naukowej połączonej z warsztatami tematycznymi  pt. „Zrównoważone gospodarowanie energią i odpadami  w aspekcie zmian klimatu”, które odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2008 r. w Poznaniu.
Image Image Image Image
informacje o konferencji i warsztatach
zaproszenie na ogólnopolską konferencję naukową wzór streszczenia formularz zgłoszenia

 

 
Ogólnopolskie Seminarium Informacyjne PDF Drukuj
24.02.2008.

Na 6 marca do Katowic zaprasza CENTRAL EUROPE. Tego dnia odbędzie się ogólnopolskie seminarium informacyjne "Program dla Europy Środkowej"

Miejsce spotkania: Sala Audytoryjna ING Banku Śląskiego, ul. Sokolska 34 

Poniżej zamieszczamy formularz zgłoszeniowy oraz program spotkania 

Image Image
formularz zgłoszeniowy program spotkania

 

 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje :: 19 - 22 z 22

>'; } doGzip(); ?>; ?>