Skip to content

Towarzystwo Elektrowni Wodnych

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color black color cyan color green color red color
Zaprosili nas
Hidroenergia 2012 - relacja PDF Drukuj
02.07.2012.

zdjecie hidroenergia W dniach 24 i 25 maja obradował w Regionalnym centrum Turystyki Biznesowej we Wrocławiu kongres małej energetyki wodnej „Hidroenergia 2012".

(kliknij poniżej na "czytaj całość")

Czytaj całość…
 
15 grudnia 2011 - konferencja z cyklu "Inteligentna Energia w Polsce" PDF Drukuj
17.11.2011.
Krajowy Punkt Kontaktowy Programu IEE zaprasza do Warszawy na finansowaną ze środków unijnych konferencję z cyklu "Inteligentna Energia w Polsce", na temat możliwości realizacji i finansowania projektów dotyczących poprawy efektywności energetycznej oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Po dokładniejsze informacje oraz kartę zgłoszeniową zapraszamy na stronę:

http://www.cip.gov.pl/index.php?p=new_p&idg=iee,1&id=744&action=show
 
POLEKO: 22 - 25. 11. 2011 PDF Drukuj
16.11.2011.
W dniach 22-25 listopada odbędą się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO. Tematem przewodnim targów POLEKO, wskazanym przez Ministra Środowiska jest „Resource efficiency - efektywne wykorzystywanie zasobów". W ramach targów odbędzie się wiele konferencji i seminariów, dotyczących między innymi przygotowania i finansowania inwestycji pro-ekologicznych, możliwości prowadzenia inwestycji na obszarach Natura 2000 oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
 
Konferencja "Dzień Norweski" PDF Drukuj
16.11.2011.
Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Konferencji „Dzień Norweski”, która odbędzie się na targach POLEKO w Poznaniu, w środę, 23 listopada 2011 r.
 
Podczas konferencji zostaną zaprezentowane interesujące norweskie rozwiązania technologiczne w dziedzinie ochrony powietrza, gospodarki wodno-ściekowej oraz odpadowej. Szczegóły znajdują się w załączonym programie. Przedstawiona zostanie także nowa perspektywa Funduszy Norweskich i EOG w dziedzinie ochrony środowiska, do których pierwszy nabór zostanie ogłoszony na początku 2012 r.
 
Konferencja „Dzień Norweski” jest znakomitą okazją do nawiązania kontaktów z przedstawicielami podmiotów z Norwegii, zainteresowanych realizacją wspólnie z polskimi partnerami projektów w dziedzinie ochrony środowiska.
 
Konferencja odbędzie się na terenie MTP w Sali Niebieskiej w Holu Wschodnim na 1 piętrze, w godzinach 10.00-16.00 (ul. Głogowska 14, oszklony budynek z wejściem na teren Targów od strony dworca PKP).
 
Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne. Obowiązuje rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona.
 
Pobierz:
 
ZAPROSZENIE / FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
PROGRAM konferencji.
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 23

>'; } doGzip(); ?>; ?>