Skip to content

Towarzystwo Elektrowni Wodnych

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color black color cyan color green color red color
Zaprosili nas
Relacja z Konferencji Pomorski Klaster Rzeczny - Partnerstwo na rzecz ekologicznego transportu PDF Drukuj
04.04.2013.
logo_klasterW dniu 22 marca 2013 r. w Gdyni w gmachu Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego odbyła się Konferencja: Pomorski Klaster Rzeczny - Partnerstwo na rzecz ekologicznego transportu. W konferencji uczestniczyli reprezentanci samorządów województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego, Związku Miast Nadwiślańskich, innych organizacji pozarządowych oraz przedstawiciele środowisk naukowych i biznesowych, zainteresowani kompleksowym zagospodarowaniem szlaków wodnych naszego kraju. Wśród sygnatariuszy Porozumienia Klastrowego (tekst w załączniku) znalazło się także Towarzystwo Elektrowni Wodnych, reprezentowane przez kol.kol. Julittę Jagielską i Katarzynę Trojanowską.
Czytaj całość…
 
Szkolenia w kwietniu w Grudziądzu PDF Drukuj
05.02.2013.
Warsztaty ABC Małych Elektrowni Wodnych Szkolenie z uprawnień energetycznych w Grudziądzu
 
Hidroenergia 2012 - relacja PDF Drukuj
02.07.2012.

zdjecie hidroenergia W dniach 24 i 25 maja obradował w Regionalnym centrum Turystyki Biznesowej we Wrocławiu kongres małej energetyki wodnej „Hidroenergia 2012".

(kliknij poniżej na "czytaj całość")

Czytaj całość…
 
15 grudnia 2011 - konferencja z cyklu "Inteligentna Energia w Polsce" PDF Drukuj
17.11.2011.
Krajowy Punkt Kontaktowy Programu IEE zaprasza do Warszawy na finansowaną ze środków unijnych konferencję z cyklu "Inteligentna Energia w Polsce", na temat możliwości realizacji i finansowania projektów dotyczących poprawy efektywności energetycznej oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Po dokładniejsze informacje oraz kartę zgłoszeniową zapraszamy na stronę:

http://www.cip.gov.pl/index.php?p=new_p&idg=iee,1&id=744&action=show
 
POLEKO: 22 - 25. 11. 2011 PDF Drukuj
16.11.2011.
W dniach 22-25 listopada odbędą się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO. Tematem przewodnim targów POLEKO, wskazanym przez Ministra Środowiska jest „Resource efficiency - efektywne wykorzystywanie zasobów". W ramach targów odbędzie się wiele konferencji i seminariów, dotyczących między innymi przygotowania i finansowania inwestycji pro-ekologicznych, możliwości prowadzenia inwestycji na obszarach Natura 2000 oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 24

>'; } doGzip(); ?>; ?>