Skip to content

Towarzystwo Elektrowni Wodnych

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color black color cyan color green color red color
Start arrow Aktualności
Aktualności
RENEXPO Interhydro 2019 - relacja z deszczowego Salzburga PDF Drukuj
10.01.2020.

Prezes Zarządu TEW miał w roku ubiegłym okazję uczestniczyć już po raz trzeci w wydarzeniu targowo-konferencyjnym RENEXPO Interhydro w Salzburgu. Poniżej przedstawiamy Jego relację. Ten sam tekst został też przekazany do Redakcji Energetyki Wodnej.

[czytaj tekst]

 
RENEXPO Interhydro 28-29 listopada 2019 r. w Salzburgu PDF Drukuj
10.11.2019.
renexpo-interhydro-logo28 i 29 listopada tego roku w Centrum Targowym w Salzburgu będą miały miejsce kolejne targi RENEXPO Interhydro. Wg organizatorów, ale i naszej wiedzy, to największe europejskie targi hydroenergetyczne z dostępem na podstawie bezpłatnej rejestracji. Targom towarzyszą następujące wydarzenia:
• 3rd Eastern Europe Hydropower Forum
• 5. Internationale Konferenz Wasserkraft & Energiespeicher
• Small hydropower in Africa and Latin America
• 7. Fachkongress: Gewässerökologisch verträglicher Wasserkraftausbau
• EREF session on EU policy developments relevant for the hydropower sector
Dalsze informacje można uzyskać wciskając ikonę RENEXPO Interhydro na naszej stronie oraz korzystając bezpośrednio ze strony internetowej www.renexpo-hydro.eu.
 
Reflekcje z udziału w konferencji HYDROFORUM 2019 PDF Drukuj
08.11.2019.
Autor: Stanisław Lewandowski

Przebieg konferencji HydroForum 2019 był budujący pod wieloma względami. Abstrahując od fre-kwencji, która przerosła najśmielsze nasze oczekiwania, należy zauważyć, że przedstawione refera-ty były przygotowane profesjonalnie, prowadzący prezentowali autorów referatów z wyczuciem i dyskretnie kontrolowali czas ich wypowiedzi. [czytaj dalej]
 
Nagroda EKOLAURA dla Instytutu OZE za przepławkę aktywną! PDF Drukuj
05.11.2019.
Nasza firma partnerska – Instytut OZE Sp. z o. o. została nagrodzona EKOLAUREM w kategorii Ekoprodukt – Zielone Technologie za „Innowacyjną, aktywną przepławkę dla ryb”.

Szczegóły na temat tego wyróżnienia oraz samej przepławki znajdą Państwo TUTAJ

„Jesteśmy przekonani, że przepławka aktywna stanie się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych przepławek i podniesie przepustowość ekologiczną odcinków rzek. Misją naszej firmy jest działanie na rzecz poprawy jakości środowiska z równoczesnym uwzględnieniem aspektów ekonomicznych i ten produkt jest tego dowodem” – mówi Łukasz Kalina, kierownik Działu Rozwoju w Instytucie OZE.

ekolaura_oze
 
HYDROFORUM 2019 PDF Drukuj
02.11.2019.
Przez dwa dni - 9-go i 10- go października 2019 r. - Dom Wypoczynkowy "Atrium" w Polańczyku był miejscem obrad IX Polskiej Konferencji Hydroenergetycznej ("czytaj całość").
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 112

>'; } doGzip(); ?>; ?>