Skip to content

Towarzystwo Elektrowni Wodnych

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color black color cyan color green color red color
Start arrow Aktualności
Aktualności
Manifestacja poparcia dla budowy II stopnia na Wiśle PDF Drukuj
11.04.2014.
Społeczny Komitet do Spraw Popierania Budowy Stopnia na Wiśle Poniżej Tamy we Włocławku organizuje w dniu 26 kwietnia br. w miejscowości Siarzewo manifestację, na której uczestniczyć będą naukowcy, biznesmeni i mieszkańcy chcący wymusić na decydentach przyśpieszenie budowy tamy.

Informacja o zgromadzeniu
 
Informacja o planowanym terminie XXIII Zgromadzenia Krajowego TEW PDF Drukuj
12.03.2014.

Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy

Uprzejmie informujemy, że tegoroczne XXIII Zgromadzenia Krajowe TEW  (sprawozdawczo-wyborcze ) planujemy zorganizować w Warszawie w dniu 24 września 2014 r.

Zgromadzenie chcemy połączyć z  IV Polską Konferencją Hydroenergetyczną, którą TEW  organizuje 23 września 2014 w Warszawskim Centrum EXPO XXI , ul. Gen. I. Prądzyńskiego 12/14.

Szczegółowe informacje przekażemy później.

Henryka Stachowicz3-cie
 
XVII Seminarium Energotestu PDF Drukuj
30.01.2014.

W dniach 23-25 kwiecień 2014 r. w hotelu Villa Verde (Zawiercie) Energotest zorganizuje kolejne, już XVII seminarium techniczne pt.

„Automatyka w elektroenergetyce” (kiedyś Automatyka elektroenergetyczna)

Czytaj całość…
 
Oferta na reklamę w Biuletynie HYDROENERGETYKA PDF Drukuj
27.01.2014.

Już po raz 19., w kwietniu br. planujemy wydać Biuletyn HYDROENERGETYKA. Wydawnictwo to rozpowszechniamy rozsyłając firmom z branży energetycznej, rozdajemy na wszelkich konferencjach, seminariach, Zgromadzeniu Krajowym TEW oraz targach, w które Towarzystwo Elektrowni Wodnych jest zaangażowane.

Imprezy, na których spotykają się elity specjalistów polskiej energetyki wodnej są doskonałą okazją do zaprezentowania swojego dorobku także w formie artykułów lub reklam zamieszczanych w naszym biuletynie cieszącym się powodzeniem w środowisku hydroenergetyków.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 100

>'; } doGzip(); ?>; ?>