Skip to content

Towarzystwo Elektrowni Wodnych

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color black color cyan color green color red color
Start arrow Aktualności
Aktualności
Polska Konferencja Hydroenergetyczna RENEXPO Poland i Zgromadzenie Krajowe TEW (aktualizacja II) PDF Drukuj
04.09.2014.

Już po raz czwarty Towarzystwo Elektrowni Wodnych wspólnie z Instytutem Maszyn Przepływowych PAN, Towarzystwem Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych oraz spółką REECO Poland organizują konferencję hydroenergetyczną towarzyszącą targom RENEXPO Poland. Tym razem konferencja odbędzie się w przeddzień Zgromadzenia Krajowego TEW.

Konferencja będzie obradować w Warszawie w dniu 23 września br. Podobnie jak w latach ubiegłych, przewidziano segment dotyczący aktualnej sytuacji sektora energetyki wodnej oraz segment zawierający wystąpienia o charakterze naukowo-technicznym. Dalsze szczegóły dostępne są w materiałach do pobrania po kliknięciu na "czytaj całość".

Czytaj całość…
 
Zaproszenie na XXIII Zgromadzenie Krajowe członków Towarzystwa Elektrowni Wodnych PDF Drukuj
28.08.2014.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Towarzystwa Elektrowni Wodnych na XXIII Zgromadzenie Krajowe, które zgodnie z tym jak wcześniej informowaliśmy, odbędzie się w dniu 24 września 2014 r. w Warszawie - Hotel & Restauracja Roko, ul. Mikołajska 2. Na tegorocznym Zgromadzeniu wybrane zostaną władze TEW na kolejną 3-letnią kadencję.

Bardzo serdecznie zapraszamy już 23 września wieczorem na tradycyjną uroczystą kolację w Hotelu Roko wspólną dla uczestników Zgromadzenia i konferencji "Dziś i jutro energetyki wodnej w Polsce i w Europie" odbywającej się w przeddzień Zgromadzenia.

Poniżej zamieszczamy linki do pobrania zaproszenia, formularzy zgłoszeniowych oraz innych dokumentów na Zgromadzenie.

Czytaj całość…
 
Film o projekcie RESTOR Hydro PDF Drukuj
03.07.2014.
 
Manifestacja poparcia dla budowy II stopnia na Wiśle PDF Drukuj
11.04.2014.
Społeczny Komitet do Spraw Popierania Budowy Stopnia na Wiśle Poniżej Tamy we Włocławku organizuje w dniu 26 kwietnia br. w miejscowości Siarzewo manifestację, na której uczestniczyć będą naukowcy, biznesmeni i mieszkańcy chcący wymusić na decydentach przyśpieszenie budowy tamy.

Informacja o zgromadzeniu
 
Informacja o planowanym terminie XXIII Zgromadzenia Krajowego TEW PDF Drukuj
12.03.2014.

Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy

Uprzejmie informujemy, że tegoroczne XXIII Zgromadzenia Krajowe TEW  (sprawozdawczo-wyborcze ) planujemy zorganizować w Warszawie w dniu 24 września 2014 r.

Zgromadzenie chcemy połączyć z  IV Polską Konferencją Hydroenergetyczną, którą TEW  organizuje 23 września 2014 w Warszawskim Centrum EXPO XXI , ul. Gen. I. Prądzyńskiego 12/14.

Szczegółowe informacje przekażemy później.

Henryka Stachowicz3-cie
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 111

>'; } doGzip(); ?>; ?>