Skip to content

Towarzystwo Elektrowni Wodnych

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color black color cyan color green color red color
Start arrow Aktualności
Aktualności
Międzynarodowe Targi Poznańskie PDF Drukuj
25.10.2008.
Image  
  Poznań, 15 października 2008 r.
 
 
 
  Szanowni Państwo                                                                                             
 
Dwudziesta, jubileuszowa edycja Targów POLEKO, które odbędą się w Poznaniu 27-30 października br., będzie miała dla energetyki odnawialnej szczególne znaczenie, z uwagi na toczące się obecnie dyskusje na temat możliwości realizacji pakietu energetyczno-klimatycznego 3 x 20%. Jednocześnie w kontekście ustanowienia przez Międzynarodowe Targi Poznańskie nowych samodzielnych targów energetyki odnawialnej GREENPOWER w dniach 19-21 maja 2009 r., wielu uczestników tegorocznej edycji Salonu Czystej Energii będzie miało dylemat, czy przenieść się na GREENPOWER, czy pozostać na targach Poleko.
Czytaj całość…
 
Krajowe forum polityki wspierania rozwoju MEW PDF Drukuj
24.10.2008.
Instytut Paliw i Energii Odnawialnej
Warszawa, 11 września 2008 r.
 

W dniu 11 września 2008 w Instytucie Paliw i Energii Odnawialnych w Warszawie odbyło się Krajowe Forum Polityki Wspierania Rozwoju Małej Energetyki Wodnej.
Forum zorganizowano w ramach projektu Komisji Europejskiej o akronimie SHERPA (Small Hydro Energy Efficient Promotion Action – Kampania Działań na Rzecz Efektywnej Promocji Małej Energetyki Wodnej), koordynowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Małej Energetyki Wodnej ESHA (European Small Hydropower Association), jako element programu „Inteligentna Energia dla Europy”. W ramach tego projektu w latach ubiegłych krajowe fora odbyły się już w innych krajach Unii Europejskiej.
 
Zachęcamy do zapoznania się z programem i referatami z forum oraz z raportem .
Czytaj całość…
 
Program Krajowego Forum Politykiwspierania Rozwoju TEW PDF Drukuj
24.10.2008.

KRAJOWE FORUM

POLITYKI WSPIERANIA ROZWOJU MEW

Instytut Paliw i Energii Odnawialnej

Warszawa, 11 września 2008 r.


 
PROGRAM OBRAD
OTWARCIE FORUM
Magdalena Rogulska (EC BREC),
Stanisław Lewandowski (TEW), Piotr Lantecki (TRMEW)
Przemówienia powitalne
Janusz Steller (TEW)
Informacja na temat programu SHERPA

Czytaj całość…
 
Ekologiczne bezpieczeństwo stopnia wodnego PDF Drukuj
29.02.2008.
7 lutego 2008 roku w Urzędzie Miasta we Włocławku obyło się spotkanie doradczego Komitetu Monitorującego i Zespołu Konsultantów w ramach projektu "Ekologiczne bezpieczeństwo stopnia wodnego Włocławek". Na spotkaniu została przedstawiona wersja robocza koncepcji programowo przestrzennej projektu
Image
wersja robocza koncepcji programowo-przestrzennej projektu
 
II Krajowe Forum Wodne PDF Drukuj
26.02.2008.

W załączeniu zamieszczamy pismo Przewodniczacego Krajowej Rady Gospodarki Wodnej informujące o organizacji przez Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej II-go Forum Wodnego. Prosimy członków i sympatyków Towarzystwa Elektrowni Wodnych o przesyłania na nasz adres (patrz "KONTAKT") propozycji ekspertów, którzy powinni reprezentować nasze środowisko w tej ważnej dla energetyki wodnej dyskusji.

Image

pismo Przewodniczącego

Krajowej Rady Gospodarki Wodnej

 

 
«« start « poprz. 11 12 nast. » koniec »»

Pozycje :: 100 - 106 z 106

>'; } doGzip(); ?>; ?>