Skip to content

Towarzystwo Elektrowni Wodnych

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color black color cyan color green color red color
Start arrow Aktualności arrow Wspiera nas MELBUD
Wspiera nas MELBUD PDF Drukuj
29.07.2015.
Firma MELBUD S.A., która jest wykonawcą robót budowlano-montażowych między innymi w branży hydrotechnicznej, gdzie specjalizuje się przede wszystkim w wykonawstwie obiektów hydrotechnicznych elektrowni wodnych. 

MELBUD jest spółką prywatną opartą w całości na polskim kapitale i jest firmą znaną i uznaną w środowisku energetyki wodnej. Z udziałem tej firmy powstały takie obiekty energetyki wodnej, jak MEW Rosko, MEW Przechowo, MEW Kotowo, MEW Oborniki, MEW Likowo, MEW Wierzyca, MEW Łączany, MEW Oława, MEW Bobrowice.

Oprócz naszego stowarzyszenia MELBUD wspiera również inne inicjatywy społeczne, charytatywne i sportowe. Aktywnie działa w strukturach Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Wodnych i Melioracyjnych w Toruniu i Bydgoszczy.

Zarząd firmy jest dwuosobowy. Funkcję Prezesa pełni Andrzej Pawłowski, który wspólnie z Główną Księgową, Grażyną Łazarską, pełniącą funkcję Członka Zarządu, założył firmę w roku 1991.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.melbud.pl

KatS
Komentarze
Dodaj nowySzukaj
Komentuj
Pseudonim lub imię:
Strona WWW:
Tytuł:
Kod UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
 
Security Image
Wpisz kod z obrazka.

Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

>'; } doGzip(); ?>; ?>