Skip to content

Towarzystwo Elektrowni Wodnych

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color black color cyan color green color red color
Start arrow Aktualności arrow XXVIII Zgromadzenie Krajowe Towarzystwa Elektrowni Wodnych - ogłoszenie
XXVIII Zgromadzenie Krajowe Towarzystwa Elektrowni Wodnych - ogłoszenie PDF Drukuj
21.09.2019.
Zarząd Towarzystwa Elektrowni Wodnych zaprasza członków TEW na Zgromadzenie Krajowe naszego stowarzyszenia, które odbędzie się w dniach 10-11 października 2019 r. w Polańczyku. Wieczorem 10.10. przewidziana jest tradycyjna uroczysta kolacja, a początek obrad ZK planowany jest na 11.10.2019 r. o godz. 8:30.

Dokumenty na XXVIIII Zgromadzenie Krajowe do pobrania:
- projekt uchwały w sprawie zmian w Statucie wprowadzony do porządku obrad w trybie określonym w par. 24 Statutu TEW,

- projekt jednolitego tekstu Statutu TEW załączony do projektu uchwały j.w., w brzmieniu przyjętym przez Zarząd po konsultacjach przeprowadzonych z członkami TEW,


Informujemy, że zgodnie z par. 25 ust. 2 Statutu TEW, o ile na ZK nie będzie quorum, to uchwała w sprawie zmian w statucie może być podjęta pod warunkiem, że została wprowadzona do porządku obrad zgodnie z postanowieniami par. 24 Statutu, co niniejszym czynimy. Po upływie terminu 20 dni przed ZK ewentualne dalej idące postanowienia uchwały w tych sprawach mogą być wprowadzone do porządku obrad ZK tylko jeśli będzie quorum.

Odnośnie wspomnianego w porządku obrad projektu uchwały aktualizującej wytyczne do określania składek dla członków wspierających nie przewidujemy zmian w stosunku do obowiązującego stanu. Jednak w przypadku przyjęcia nowelizacji statutu w zaproponowanej wersji ze względów porządkowych będzie niezbędne przyjęcie takiej uchwały. Projekt uchwały planujemy przedstawić jeszcze przed końcem września.

Projekt sprawozdania Zarządu z działalności TEW w okresie od poprzedniego Zgromadzenia Krajowego zostanie udostępniony najpóźniej do dnia 8 października br.

Jak już informowaliśmy, w tym samym miejscu w dniach 9 - 10.10. odbędzie się Polska Konferencja Hydroenergetycznej HYDROFORUM 2019, na którą można się jeszcze zgłaszać.

Zachęcamy Państwa do udziału w obu tych wydarzeniach. Wypełnione formularze zgłoszeniowe na ZK i Konferencję prosimy przysyłać na adres e-mail Biura TEW (biuro@tew.pl) do dnia 30.09.br. Po tym terminie mogą być kłopoty z rezerwacją noclegów. Natomiast od dnia 7.10. organizatorzy Zgromadzenia i Konferencji będą się znajdować się w podróży i kontakt może być utrudniony.

Zarząd i Biuro TEW
Opublikowano 21.09.2019r
Aktualizacja 21.09.2019r
Komentarze
Dodaj nowySzukaj
Komentuj
Pseudonim lub imię:
Strona WWW:
Tytuł:
Kod UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
 
Security Image
Wpisz kod z obrazka.

Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

>'; } doGzip(); ?>; ?>