Skip to content

Towarzystwo Elektrowni Wodnych

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color black color cyan color green color red color
Artykuł: I Sympozjum Historia Elektryki
12.10.2015.
W październikowym numerze Pisma PG ukazał się artykuł Dariusza Świsulskiego "I Sympozjum Historia Elektryki". Zapraszamy do przeczytania TUTAJ.
 
Sprawozdanie z konferencji hydroenergetycznej RENEXPO Poland 2015
01.10.2015.

151001-renexpo2015W dniu 22 września br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie obradowała już po raz piąty Polska Konferencja Hydroenergetyczna [PKH] RENEXPO Poland. Zapraszamy do obejrzenia albumu ze zdjęciami i przeczytania sprawozdania poniżej ("czytaj całość").

LINK DO ALBUMU

Sponsorzy konferencji:

Energa KOMEL
PGE Energia Odnawialna Procom System
Czytaj całość…
 
Apel do hydroenergetyków
28.08.2015.

Najwyższa pora grać larum, żeby za chwilę nie sięgać po requiem.

APEL

7 sierpnia 2015 r. Ministerstwa Gospodarki [MG] zwróciło się z prośbą o uwagi do przekazanego do konsultacji społecznych projektu Polityki Energetycznej Polski do roku 2050 [PEP 2050]. Obszerny dokument wraz z załącznikami został zamieszczony na stronie Biuletynu Informacji Publicznej MG w zakładce Projekty aktów prawnych > Energetyka.
Czytaj całość…
 
Program jubileuszowej konferencji hydroenergetycznej RENEXPO Poland 2015" już dostępny!
24.08.2015.
Już po raz piąty Towarzystwo Elektrowni Wodnych wspólnie z Instytutem Maszyn Przepływowych PAN, Towarzystwem Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych oraz spółką REECO Poland organizują w Warszawie konferencję hydroenergetyczną towarzyszącą targom RENEXPO Poland. Podobnie jak w roku ubiegłym, konferencja odbędzie się w przeddzień Zgromadzenia Krajowego TEW. Przewidziano segment dotyczący aktualnej sytuacji sektora energetyki wodnej oraz segment zawierający wystąpienia o charakterze naukowo-technicznym. Dalsze szczegóły dostępne są w materiałach do pobrania z naszej strony.

 
Sponsorzy konferencji:
Energa KOMEL
PGE Energia Odnawialna Procom System
(Poprzedni komunikat)
 
Raporty EURELECTRIC i DNV GL o europejskiej energetyce wodnej
04.08.2015.
Przedstawiamy Państwu dwa raporty z Brukseli związane z energetyką wodną, sporządzone kolejno przez EURELECTRIC oraz DNV GL. Raporty te są ich własnością i są udostępnione za ich zgodą. Towarzystwo Elektrowni Wodnych uzyskało je za pośrednictwem polskiego przedstawiciela w grupie roboczej "Energetyka wodna" stowarzyszenia EUROELECTRIC, kol. Janusza Łobacza.
Czytaj całość…
 
Nowy Zarząd International Hydropower Association (IHA)
03.08.2015.
IHA podała wyniki wyborów do Zarządu – Kadencja 2015 – 2017. Członkowie stowarzyszenia zakończyli głosowanie w dniu 24 lipca 2015 r. W Zarządzie zasiądą przedstawiciele wszystkich kontynentów.
Czytaj całość…
 
Wspiera nas MELBUD
29.07.2015.
Firma MELBUD S.A., która jest wykonawcą robót budowlano-montażowych między innymi w branży hydrotechnicznej, gdzie specjalizuje się przede wszystkim w wykonawstwie obiektów hydrotechnicznych elektrowni wodnych. 

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast. » koniec »»

Pozycje :: 17 - 24 z 51

>'; } doGzip(); ?>; ?>